Vier de feestdagen met Radio Spannenburg

Vier de feestdagen dit jaar met de speciale feestdagenprogramma’s van Radio Spannenburg. Iedere dag van 10:00 – 18:00 zijn er extra afleveringen van vertrouwde programma’s, maar ook programma’s die in het teken staan van Kerstmis en oud en nieuw.
In het weekend beginnen de programma’s nóg eerder. ’s Avonds en ’s nachts worden de programma’s herhaald, zodat je niets hoeft te missen.

Vanaf zaterdag 4 januari 2020 gaat de reguliere programmering van Radio Spannenburg weer van start.

Radio Spannenburg ontvang je in zuidwest Friesland op 96.4 FM in de auto en op je draagbare radio. Thuis ontvang je Radio Spannenburg via Ziggo op de kabel op 104.1 FM in de gemeente De Fryske Marren.
Via internet luister je Radio Spannenburg op onze website, maar ook via TuneIn en we zijn te beluisteren via internetradio’s. Zoek ons op in je zenderlijst en luister digitaal.

Maandag 23 december 2019
10:00 – 12:00 uur: Streektaal Radio – Ben Nijkamp
12:00 – 14:00 uur: De inleiding – Siebren Hoekstra
14:00 – 16:00 uur: 2 in 1 – Anne de Jong
16:00 – 18:00 uur: De Gouwe van Douwe Sjo – Douwe v/d Kooi

Dinsdag 24 december 2019
10:00 – 12:00 uur: Natoer Special – Bart en Lucas
12:00 – 14:00 uur: Muzikaal onthaal – Lykle
14:00 – 16:00 uur: Gospels – Anne en Anne
16:00 – 18:00 uur: Kryst mei Bram en Afke

Woensdag 25 december 2019
10:00 – 11:00 uur : Pompeblêden – Romke Kroondijk
11:00 – 12:00 uur : Oastewyn – Romke Kroondijk
12:00 – 14:00 uur : Jazz kerstspecial – Otto en Sylvia
14:00 – 16:00 uur : Muzikaal intermezzo (h)
16:00 – 18:00 uur : Muzyk by de kofje (h)

Donderdag 26 december 2019
10:00 – 12:00 uur: Werom yn de tiid – Johannes de Vries
12:00 – 15:00 uur: De grote Erik en Ronald Kerstshow – Erik de Boer en Ronald van der Pol
15:00 – 16:00 uur: Gouwe Ouwe met DJ Sieds – Sieds Wijnalda
16:00 – 18:00 uur: Sneinske muzyk (h)

Vrijdag 27 december 2019
10:00 – 11:00 uur: Pompeblêden (h) – Romke Kroondijk
11:00 – 12:00 uur: Oastewyn (h) – Romke Kroondijk
12:00 – 14:00 uur: Even wat oars – Henk Jansen
14:00 – 16:00 uur: Schlagers en Lederhosen (h) – Anne en Anne
16:00 – 17:00 uur: Goasse vertelt – Goasse Hylkema
17:00 – 18:00 uur: De gulle lach – Anne de Jong

Zaterdag 28 december 2019
09:00 – 11:00 uur: De gesellige sneontemoarn – Oane
11:00 – 12:00 uur: Op fersyk – Menno
12:00 – 13:00 uur: Gaastnijs – Lucas Hoogkamp en Hans Eisma
13:00 – 15:00 uur: Country, Folk en Rock & Roll – Anne
15:00 – 16:00 uur: Gewoan Frysk – Lucas Hoogkamp
16:00 – 17:00 uur: Schlagers en Lederhosen – Anne en Anne
17:00 – 19:00 uur: Werom yn ‘e tiid – Johannes de Vries
19:00 – 21:00 uur: Spikerhurd – Fonger
21:00 – 22:00 uur: Douglas – Douglas Bosma
22:00 – 23:00 uur: De gesellige sneontemoarn (h) – Anne

Zondag 29 december 2019
07:00 – 08:00 uur: Pompeblêden (h) – Romke Kroondijk
08:00 – 09:00 uur: Oastewyn (h) – Romke Kroondijk
09:00 – 11:00 uur: Muzyk by de kofje – Lykle
11:00 – 12:00 uur: Gaastnijs (h) – Lucas Hoogkamp en Hans Eisma
12:00 – 13:00 uur: Oerke Oer – Mevrouw Overdiep
13:00 – 14:00 uur: Oerke Oer – Eddie Mulder
14:00 – 17:00 uur: Sport op snein – Johannes de Vries
17:00 – 19:00 uur: Sneinske muzyk – Romke Kroondijk
19:00 – 20:00 uur: Gaastnijs (h) – Lucas Hoogkamp en Hans Eisma
20:00 – 22:00 uur: WEEKEND! – Erik de Boer en Ronald van der Pol
22:00 – 00:00 uur: Country, Folk en Rock & Roll (h) – Anne

Maandag 30 december 2019
10:00 – 12:00 uur: Streektaal Radio – Ben Nijkamp
12:00 – 14:00 uur: De Oliebollenshow – Irma Lasker
14:00 – 15:00 uur: In oere lang Long Versions – Douwe van der Kooij
15:00 – 17:00 uur: Korendag Suderige – Siebren Hoekstra
17:00 – 18:00 uur: In oere lang Live uitfieringen fan popsongs – Douwe van der Kooij

Dinsdag 31 december 2019
10:00 – 12:00 uur: Natoer Special – Bart en Lucas
12:00 – 14:00 uur: Muzikaal onthaal – Lykle
14:00 – 16:00 uur: Gospels – Anne en Anne
16:00 – 18:00 uur: Jaaroverzicht Gaastnijs – Lucas Hoogkamp en Hans Eisma

Woensdag 1 januari 2020
10:00 – 11:00 uur: Pompeblêden – Romke Kroondijk
11:00 – 12:00 uur: Oastewyn – Romke Kroondijk
12:00 – 14:00 uur: Classic Special – Otto en Sylvia
14:00 – 17:00 uur: Knallend het nieuwe jaar in – Erik de Boer en Ronald van der Pol
17:00 – 18:00 uur: Oerke Oer (h) – Eddie Mulder

Donderdag 2 januari 2020
10:00 – 12:00 uur: Werom yn ‘e tiid – Johannes de Vries
12:00 – 14:00 uur: Muzikale lunchroom – Anne de Jong
14:00 – 16:00 uur: Country, Folk en Rock & Roll (h)
16:00 – 18:00 uur: De gesellige sneontemoarn (h)

Vrijdag 3 januari 2020
10:00 – 11:00 uur: Pompeblêden (h) – Romke Kroondijk
11:00 – 12:00 uur: Oastewyn (h) – Romke Kroondijk
12:00 – 14:00 uur: Even wat oars – Henk Jansen
14:00 – 16:00 uur: Schlagers en Lederhosen – Anne en Anne
16:00 – 18:00 uur: Muzyk by de kofje (h)