Kerst en oud & nieuw programmering 2021

Vier de feestdagen met Radio Spannenburg! Vanaf Eerste Kerstdag tot en met Nieuwjaarsdag zijn er extra afleveringen van vertrouwde programma’s, maar ook programma’s die in het teken staan van Kerstmis en oud en nieuw.
Tussen 18:00 en 24:00 uur en tussen 08:00 en 10:00 uur worden de extra programma’s herhaald, zodat je niets hoeft te missen.

Vanaf zondag 2 januari 2021 gaat de reguliere programmering van Radio Spannenburg weer van start.

Radio Spannenburg is in heel Zuidwest-Friesland te ontvangen op 96.4 FM en in de regio Joure, Heerenveen en het Tsjûkemar-gebied op 106.7 FM. Daarnaast is Radio Spannenburg ook te beluisteren via de livestream op radiospannenburg.nl, smartspeakers en de app TuneIn.

Zaterdag 25 december 2021
07:00 Muzikaal onthaal (h.)
09:00 De Gesellige Sneontemoarn – Anne de Jong
11:00 Op fersyk – Menno Wagenaar
12:00 Gaastnijs – Lucas Hoogkamp en Hans Eisma
13:00 Country, Folk en Rock & Roll Anne de Jong en Anne v/d Berg
15:00 Gewoan Frysk – Lucas Hoogkamp
16:00 Schlagers en Lederhosen – Anne v/d Berg
17:00 Werom yn de tiid – samenstelling: Johannes de Vries
19:00 Spikerhurd – Fonger Mous & Jan v/d Langemaat
21:00 De Gesellige Sneontemoarn – Anne de Jong
23:00 Spannenburg Non-stop

Zondag 26 december 2021
07:00 Country, Folk & Rock ’n Roll
09:00 Muzyk by de kofje (h.)
10:00 Muzyk by de kofje – Lykle Zwaagstra
11:00 Gaastnijs – Lucas Hoogkamp en Hans Eisma
12:00 De DJ Sieds Show – Sieds Wijnalda
13:00 Natuurprogramma – Bart v/d Wal
14:00 Simmer radio – Johannes de Vries
17:00 Sneinske muzyk – Romke Kroondijk
19:00 Nij lûd ut ‘e toer – Henk Jansen en Johannes de Vries
20:00 Afslag Maandag XL – Erik de Boer en Ronald van der Pol
24:00 Spannenburg Non-stop

Maandag 27 december 2021
07:00 Gaastnijs (h.)
08:00 Afslag Maandag XL (h.) – Erik de Boer en Ronald van der Pol
12:00 Iers, Skots en Celtish – Lucas Hoogkamp en Pietie Hoogkamp
14:00 Top 100 van 1971 (nummers 100 t/m 40) – Anne de Jong en Anne v/d Berg
18:00 Iers, Skots en Celtish (h.)
20:00 Top 100 van 1971 (h.)
24:00 Spannenburg Non-stop

Dinsdag 28 december 2021
07:00 Spannenburg Non-stop
10:00 SaMarWat – Douwe v/d Kooy
12:00 Muzikaal Onthaal – Melle v/d Goot
14:00 Top 100 van 1971 (nummers 40 t/m 1) – Anne de Jong en Anne v/d Berg
17:00 Fout van Oud – Sieds Wijnalda
18:00 SaMarWat (h.)
20:00 Muzikaal Onthaal (h.)
22:00 Top 100 van 1971 (h. uur 1 en 2)
24:00 Spannenburg Non-stop

Woensdag 29 december 2021
07:00 Spannenburg Non-stop
08:00 Top 100 van 1971 (h. uur 3)
09:00 Fout van Oud
10:00 Pompeblêden – Romke Kroondijk
11:00 Oastewyn – Romke Kroondijk
12:00 Frisiana mix – Romke Kroondijk
14:00 ’n Praatsje en ’n Plaatsje – Siebren Hoekstra en Abe
18:00 Pompeblêden (h.)
19:00 Oastewyn (h.)
20:00 Frisiana mix (h.)
22:00 ’n Praatsje en ’n Plaatsje (h. uur 1 en 2)
24:00 Spannenburg Non-stop

Donderdag 30 december 2021
07:00 Spannenburg Non-stop
08:00 ’n Praatsje en ’n Plaatsje (h. uur 3 en 4)
10:00 Krystfoer – Piet Salverda en Vincent Valkenburg
12:00 Classics – Otto Vleeshouwer
14:00 Country, Folk en Rock & Roll extra Anne de Jong en Anne v/d Berg
16:00 Werom yn de tiid extra – samenstelling: Syb de Haan
18:00 Krystfoer (h.)
20:00 Classics (h.)
22:00 Country, Folk en Rock & Roll extra (h.)
24:00 Spannenburg Non-stop

Vrijdag 31 december 2021
07:00 Spannenburg Non-stop
08:00 Werom yn de tiid extra (h.)
10:00 Frisiana mix – Romke Kroondijk
12:00 Even wat oars – Nils Kwakman
14:00 Sybs Stoorzender – Syb de Haan
16:00 Ferhale-oerke – Goasse Hylkema en Bart van der Wal
17:00 Jieroersjoch Gaastnijs – Lucas Hoogkamp en Hans Eisma
18:00 Frisiana mix (h.)
20:00 Even wat oars (h.)
22:00 Sybs Stoorzender (h.)
23:59 Aftellen naar 2022

Zaterdag 1 januari 2022
00:03 Spannenburg Non-stop
07:00 Ferhale-oerke (h.)
08:00 Jieroersjoch Gaastnijs (h.)
09:00 De Gesellige Sneontemoarn – Anne de Jong
11:00 Op fersyk – Menno Wagenaar
12:00 Gaastnijs – Lucas Hoogkamp en Hans Eisma
13:00 Country, Folk en Rock & Roll – Anne v/d Berg
15:00 Gewoan Frysk – Lucas Hoogkamp
16:00 Schlagers en Lederhosen – Anne v/d Berg
17:00 Werom yn de tiid – Johannes de Vries
19:00 Spikerhurd – Fonger Mous & Jan v/d Langemaat
21:00 De Gesellige Sneontemoarn – Anne de Jong
23:00 Spannenburg Non-stop